Actie banner

Kernleden

Deel dit artikel

,

Geen plaatje beschikbaar

De vrijwilligers houden zich met een specialisme binnen de HCC!m bezig. Wij hebben 21 kernleden t.w.:

 

 Aad van Roosmalen:  amc.van.roosmalen@hccnet.nl  Contactpersoon: Noord Nederland
 Ad de Laat:  a.de.laat@kader.hcc.nl  WoKo-baan en modulebaan
 Arnold Broekman:  dinamohccm@gmail.com  Dinamo groep, banen
 Cees Baarda  c.baarda@kader.hcc.nl  Webmaster, nieuwsbrief, flyerbaan, reparatie, documentatie
 Chris Burger  a.c.burger@kader.hcc.nl  Workshops, Lezingen, Koploper
 Daan Neijenhuis  d.neijenhuis@kader.hcc.nl  Hardware
 Gerard te Nuyl:  g.te.nuyl@kader.hcc.nl  Arduino werkgroep
 Harry van den Bulk  h.a.p.van.den.bulk@kader.hcc.nl  N-Aelderbaan
 John Janssens: j.l.b.janssens@kader.hcc.nl  Beheer databases, WoKo-baan en modulebaan
 Leon van Perlo  l.j.a.van.perlo@kader.hcc.nl  Bedenker van Dinamo, DinamoUsers
 Peter de Heij  p.m.de.heij@kader.hcc.nl  Moderator HCC!m-forum / Facebook
 Peter Witteman:  p.c.m.witteman@kader.hcc.nl  Assistent evenement Houten Digitaal
 Rob de Vos:  robdevos@hccnet.nl  Locatie Coördinator, beurzen, webbeheerder, secr. Houten Digitaal
 Ton van der Kraan: a.m.van.der.kraan@kader.hcc.nl  Locatie Coördinator, beurzen
 Willy Bolwerk:  w.p.g.c.bolwerk@kader.hcc.nl  Trambaan, kinderbaan
 Wim de Rijk:  dinamohccm@gmail.com  Dinamo groep
 Harry Damen  h.w.j.damen@kader.hcc.nl  Workshops
 Rob Jager  rk.jager@hccnet.nl  Arduino, Leds
 Michael Heubacher  m.heubacher@kader.hcc.nl  Aelderbaan
 Hans van der Burgh  j.m.van.der.burgh@kader.hcc.nl  Locatiebeheer Soest
 Ad Spaan  a.h.m.spaan@kader.hcc.nl  Grootspoor, LGB

 

Cees en Harry kun je vanaf hier direct mailen met vragen over de website (Cees) en vragen of aanmelden voor workshops (Harry). Klik op de rode naam.

'Meld je aan voor de nieuwsbrief' van HCC!modelbaanautomatisering

'Abonneer je nu op de nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze activiteiten!'

Aanmelden